MENU
HAKKIMIZDA

Emlak sektöründeki 10 yıllık tecrübemizin ardından, profesyonel ve kurumsal bir çerçevede kurduğumuz Rich World Gayrimenkul A.Ş olarak yolumuza emin adımlarla devam etmekteyiz.

Alışılmış kalıpların dışında bir hizmet sağlayıp gayrimenkul sektöründeki bireysel ve kurumsal anlamda tercih edilen bir firma olarak sektöre hızlı bir giriş yapmış bulunmaktayız.

Biz biliyoruz ki doğru zamanda, doğru yerde olmak hayattaki en önemli unsurlardandır. Bu düşünceyle yola çıkarak yatırımcılarımızın doğru zamanda, doğru alanda, doğru yatırımlar yapmalarını sağlamak birincil hedefimizdir.

Bu yola çıkarken Bursa başta olmak üzere ülkemizin her köşesinde faaliyet göstermek ve uluslararası platformlarda söz sahibi olabilmek için bugüne dek tecrübe edindik. Bu tecrübemizi değerli danışanlarımıza aktarmak için çalışmaktayız.

Rich World Gayrimenkul A.Ş olarak gayrimenkul sektöründeki firmaları kendimize rakip olarak değil, birer yol arkadaşı olarak görmekteyiz. Çünkü sektörün büyümesi demek Bursa’mızın da büyümesi demek, Bursa’mızın büyümesi demek Türkiye’nin büyümesi demek.

Farklı projelerimiz ile sektöre yön veren bir marka olarak öncesinde güven ve doğru yatırımlarla ekonomimize değer katabilmek ve en iyi hizmeti sunmak için çalışıyor olacağız.

Sevgi ve saygılarımla…

Cengiz İLOĞLU

Yönetim Kurulu Başkanı