MENU
Fuarda Konut Satışına ‘Richworld’ Damgası
02.08.2016

Cengiz İloğlu: “Bursa İnşaat ve Gayrimenkul Sektörleri, Gücünü Bu Fuarlarla Gösterdi”

Yerli ve yabancı katılımcıların büyük ilgi gösterdiği Bursa İnşaat 2016 ve IRES Gayrimenkul Fuarlarına katılarak, yatırımcıların gözdesi olan Rich World Gayrimenkul A.Ş., fuar boyunca iki ayrı stantta gerçekleştirdiği 100’ün üzerinde sıcak satışla başarısını pekiştirdi. 


6-10 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen ve 285 firmanın katıldığı fuar organizasyonunun ardından değerlendirmelerde bulunan Rich World Gayrimenkul A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz İloğlu, “Bursa İnşaat 2016 ve IRES Gayrimenkul Fuarları, binlerce yerli ve yabancı katılımcıyı şehrimizde ağırladı. Bursa inşaat ve gayrimenkul sektörleri, gücünü bu fuarlarla göstermiş oldu” şeklinde konuştu. 


Rich World ailesi olarak fuardan oldukça memnun ayrıldıklarını dile getiren Cengiz İloğlu, “Bizim için beklentilerin üzerinde bir fuar olduğunu söyleyebiliriz. Yerli ve yabancı birçok yatırımcının ihtiyacına karşılık vermiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Rich World ailesi olarak hem katılan firmalar, hem de ziyaretçiler açısından yararlı geçen bu fuarların düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi. 


Bu yıl fuarda iki ayrı stantta hizmet verdiklerini de hatırlatan İloğlu, önümüzdeki yıl gerçekleşecek olan fuarı iple çektiklerini de söyledi.